Erik Hubert Gryholt, olie på lærred, komposition - 'Vintertema' (cd)

Varenummer: 6449655
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Erik Hubert Gryholt (f. 1927), komposition - Vintertema' 1980, olie på lærred, sign. EH Gryholt & på bagsiden Erik Gryholt, 60 x 48 cm (62 x 50 cm).
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 16:56:08

2105692 01-04-2024 23:23:08 DKK 350