Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi - 2004

Varenummer: 6470579
Hammerslagspris: DKK 1.900
Vurdering: DKK 1.500

Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi. Signeret, nummereret EA 17/25 og dateret 04. Bladmål 56x37 cm (77x57 cm)
Proveniens Danske Banks samlinger
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:12:56