Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi - 2004

Varenummer: 6470577
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.500

Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi. Signeret, nummereret EA 18/25 og dateret 04. Bladmål 56x37,5 cm (77x57 cm)
Proveniens Danske Banks samlinger
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:01:00