Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi - 2003

Varenummer: 6470580
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK 1.500

Erik A. Frandsen (f. 1957): Komposition, litografi. Signeret, nummereret 69/150 og dateret 03. Bladmål 56x38 cm (77x57 cm)
Proveniens Danske Banks samlinger
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 11:10:47