Entré- / kontormøbel af palisander

Varenummer: 6470211
Vurdering: DKK < 1.000

Entré- / kontormøbel af fineret palisander. Front med flere rum. H. 65 cm., B. 709 cm., D. 33 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, slidtage og plamager på topplade.
Auktionen afsluttes:  03-08-2024 19:31:00