Elio Martinelli. Standerlampe fra 70'erne af akryl og metal

Varenummer: 6405535

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 4.600

Elio Martinelli (1921-2004). Standerlampe fra 70'erne af akryl og metal. H. 152 cm Ø 35 cm. Fremstillet af Martinelli Luce, Italien. Fremstår med brugsspor, ridser på fod

DKK 2.400
Auktionen afsluttes:  18-04-2024 20:17:00