Einar Nielsen Korlind, olie på lærred, høstlandskab (cd)

Varenummer: 6440037

Vurdering: DKK 1.000

Einar Nielsen Korlind (1884-1975). Høstlandskab, olie på lærred, sign. E. N. Korlind 40, 81 x 116 cm. (96 x 131 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  25-05-2024 18:56:15