Einar Hein. Strandparti med mand ved båd

Varenummer: 6439646

Næste bud: DKK 12.000
Vurdering: DKK 20.000

Einar Hein (1875-1931). Strandparti med mand ved båd. Olie på lærred. Usign. 30 x 23 (37 x 30 cm).

DKK 12.000
Auktionen afsluttes:  28-07-2024 18:16:37