Egill Jacobsen. Maskekomposition (cd)

Varenummer: 6450159
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Egill Jacobsen (1910-1998). Maskekomposition. Litografi, 126/300. Sign. EJ. Lysmål 57 x 48 cm (77 x 67 cm). (cd)
Auktionen afsluttes:  02-05-2024 19:06:00

2337431 01-05-2024 09:05:56 DKK 1000