Egill Jacobsen. Maskekomposition (cd)

Varenummer: 6450159

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Egill Jacobsen (1910-1998). Maskekomposition. Litografi, 126/300. Sign. EJ. Lysmål 57 x 48 cm (77 x 67 cm). (cd)

DKK 1.000
Auktionen afsluttes:  24-04-2024 19:33:00