Drumtable, højt, af lakeret træ, 21. årh.

Varenummer: 6436871
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.000

Højt drumtable af lakeret træ, søjleben med firpas fod, profilerede og på hjul. H. 76 cm, dam. 80 cm.
Proveniens: Hotel d'Angleterre.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:02:59