Dobbeltseng samt et par sengeborde af rattan (3)

Varenummer: 6473580
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Seng med ramme af fletttet naturrattan med to sengebunde. H. 60, L. 200, B. 186 cm. Madrasmål 195 x 90 cm. Hertil et par sengeborde hver med to skuffer, H. 46, B. 50, D. 40 cm. Brugsspor. Seng med nogle fletmangler/fletdefekter.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 17:20:00

1271759 10-07-2024 15:11:47 DKK 1500