Design For The People. Maria Berntsen. Stay Long. Bordlampe & væglampe, sort (2)

Varenummer: 6413408
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Maria Berntsen for Design For The People, Stay Long. bordlampe (justeringsskrue m/ mangler) & væglampe, justerbar i højden, sortlakeret metal m.m.. Udstillingsmodeller - m/ enkelte brugsspor. (2)

Denne vare er en del af konkurssalget over Lampekartellet Aps. Se auktionerne her
Auktionen afsluttes:  08-03-2024 13:32:49

1216370 08-03-2024 11:07:22 DKK 350