Varenummer: 6439798
Vurdering: DKK 12.000

GIFA. Blokarmlænke af 14 kt. delvist satineret guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "GIFA 585". L. 18,5 cm. B. ca. 12 mm. Vægt: ca. 26,1 gr. Fremstår med brugsspor.