Varenummer: 6437123
Vurdering: DKK 2.400

Lille brillant-solitairevedhæng af platin i form af hjertenøgle prydet med brillantsleben diamant på 0.06 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: SI. Caraten er stemplet i vedhænget.
vægt ca. 1,9 g. L. 1,95 cm. Minimale brugsspor.