Varenummer: 6428749
Vurdering: DKK 7.000

Louis Vuitton. 'Kendall PM' rejsetaske af Black/ sort Taiga læder udført med dobbelt låsbar lynlåslukning, bærehanke samt justerbar skulderrem af sort logo-præget tekstil. Besætninger af glat sort læder samt matpoleret silver-hardware. Indvendigt, et stort åbent rum med to mindre gavllommer. Produktionskode: SP0083. Fremstillet august 2003 i Frankrig. B. 48 cm. H. 34 cm. D. 21,5 cm. Name tag og hængelås med to nøgler medfølger. Fremstår med lette brugsspor, enkelte ridser på front.