Dansk møbelproducent: Spisebord af palisander, 1960'erne (3)

Varenummer: 6473425
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 2.000

Spisebord af finéret og massiv palisander med udtræk og klapper. H. 73,5, B. 76-160, B. 85 cm. Hertil to tillægsplader, B. 49,5 cm. Brugsspor og nogle mærker.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:00:41