Dansk møbelproducent. Sofabord, elmetræ

Varenummer: 6472908

Vurdering: DKK < 1.000

Dansk møbelproducent. Sofabord med rektangulær plade af fineret elmetræ, stel af massivt elmetræ. 1980'erne. H. 53 L. 130 D. 65 cm. Fremstår med brugsspor og ridser.

Auktionen afsluttes:  19-07-2024 18:23:32