Dansk møbelproducent. Sofabord af fineret palisander.

Varenummer: 6435310
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Dansk møbelproducent. Sofabord med stel af massivt palisander og plade af fineret palisander. H. 52 L. 168 B. 60 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser på plade.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 21:19:37

2272231 13-02-2024 17:39:28 DKK 350