Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Palisander reolsystem (4)
Varenummer
:
6436863
Moms vare
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
Dansk møbelproducent: Reolsystem fineret med palisander. Front med skuffe, låger og hylder. H 186 cm, D. 42cm, B. 87cm. Fremstår med brugsspor herunder finerafslag. (4)
21-02-2024 19:49:16
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1373552
20-02-2024
18:48:26
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image