Dansk møbelproducent. Palisander reolsystem (4)

Varenummer: 6436863
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Dansk møbelproducent: Reolsystem fineret med palisander. Front med skuffe, låger og hylder. H 186 cm, D. 42cm, B. 87cm. Fremstår med brugsspor herunder finerafslag. (4)
Auktionen afsluttes:  21-02-2024 19:49:16

1373552 20-02-2024 18:48:26 DKK 500