Dansk møbelproducent. Et sæt på fire stole, palisander. 1960'erne (4)

Varenummer: 6455795
Hammerslagspris: DKK 3.600
Vurdering: DKK 5.000

Dansk møbelproducent. Et sæt på fire stole med kopstykke i palisander, stel af bejdset bøg, sæde betrukket med lyst uld. H. 78 B. 47 Sh. 45 cm. Fremstår med alm. aldersrelteret brugsspor, ridser og mærker. (4)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:37:00

2346520 12-07-2024 15:46:40 DKK 3600