Dansk møbelproducent. Entrespejl af teak

Varenummer: 6445502
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent: Spejl fineret med teaktræ. H 125 cm, B 35cm. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  05-04-2024 18:23:00

2063991 05-04-2024 18:05:02 DKK 500