Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spejle
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Entrespejl af teak
Varenummer
:
6445502
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.000
Dansk møbelproducent: Spejl fineret med teaktræ. H 125 cm, B 35cm. Fremstår med brugsspor.
05-04-2024 18:23:00
Showroom:
DK, Aalborg, Nibevej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2063991
05-04-2024
18:05:02
500
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image