Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk maler, 1800-tallet. Interiør med lille, strikkende pige, der våger over sovende dreng
Varenummer
:
6411232
Hammerslagspris
:
900
Vurdering
:
1.600
Dansk maler, 1800-tallet. Interiør med lille, strikkende pige, der Væger over sovende dreng. Olie på lærred. Usign. 26 x 21 cm (35 x 32 cm). Lærredet er rentoileret, retoucheringer.
19-03-2024 20:54:00
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1197274
13-03-2024
19:33:48
900
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image