Dansk maler, 1800-tallet. Interiør med lille, strikkende pige, der våger over sovende dreng

Varenummer: 6411232

Næste bud: DKK 900
Vurdering: DKK 1.600

Dansk maler, 1800-tallet. Interiør med lille, strikkende pige, der Væger over sovende dreng. Olie på lærred. Usign. 26 x 21 cm (35 x 32 cm). Lærredet er rentoileret, retoucheringer.

DKK 900
Auktionen afsluttes:  06-03-2024 08:26:00