Dansk Design: To palisander cigaræsker (2)

Varenummer: 6459815
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Dansk Design: To palisander cigaræsker med indlagt sølvmonogram fra Provinsbanken. H 4 cm, B 25 cm, D 12 cm. Brugsspor. (2)
Proveniens: Danske Bank
Auktionen afsluttes:  18-05-2024 12:51:04