Dansk design: Et par sideborde / sengeborde af egetræ (2)

Varenummer: 6468808
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.500

Et par sengeborde med stel af massivt, tapsamlet egetræ, hylde af sortlakeret krydsfinér, plade af sort mdf. H. 41, B. 55, D. 55 cm. Brugsspor.
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 18:30:00

634594 12-07-2024 23:29:29 DKK 750