Damearmbåndsur fra Bvlgari, model B Zero 1, ref. BZ30S
Næste bud:
5.000
Vurdering:
7.000
Damearmbåndsur fra Bvlgari, model B Zero 1, ref.nr.: BZ30S, serienr.: D00729, i rund urkasse af stål, sort skive med trekantet punktindeks, safirglas, monteret med stålarmring, quartz urværk. Ø. 30 mm. Indvendige mål: ca. 40 x 56 mm. Medfølges af boks, kasse, manual samt udateret og ustemplet certifikat. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
27-07-2024 21:36:00