Christina Jewelry & Watches. Ni ringe af sterlingsølv (9)

Varenummer: 6433889
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Christina Jewelry & Watches. Ni ringe af sterlingsølv og oxideret sterlingsølv, herunder Marguerite ring med topas, ringstørrelse 57. Alle stemplet 925 samt CDL Fremstår med ridser og håndteringsspor samt enkelt ring skæv. (9)
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 21:25:37

1359583 13-02-2024 17:15:01 DKK 350