Christina Jewelry & Watches. Ni ringe af forgyldt sterlingsølv (9)

Varenummer: 6433883
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Christina Jewelry & Watches. Ni ringe af forgyldt sterlingsølv, herunder Marguerite ring med topas, ringstørrelse 57. Alle stemplet 925 samt CDL
Fra ophørt smykkeforretning

Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:45:37

1359583 13-02-2024 17:14:09 DKK 350