Christina Bardram (f. 1960): “The ultimate Magnolia”

Varenummer: 6449759
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Olie på lærred, 110 x 110 cm, monteret i svæveramme. Sign. og med titel på bagsiden.
Etiket fra Bredgade Kunsthandel på bagsiden
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 15:22:00

2121911 13-07-2024 09:43:48 DKK 2000