Christian Pedersen Bellinge, olie på lærred, høstscene (cd)

Varenummer: 6446651

Vurdering: DKK < 1.000

Christian Pedersen Bellinge (1897-1984), høstscene n/ hestvogn & person, olie på lærred, sign. Chr. P. Bellinge 1942, 46 x 64 cm. (54 x 72 cm). Lette krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  23-04-2024 15:50:36