Christian Pedersen Bellinge, olie på lærred, høstscene (cd)
Næste bud:
350
Vurdering:
Christian Pedersen Bellinge (1897-1984), høstscene n/ hestvogn & person, olie på lærred, sign. Chr. P. Bellinge 1942, 46 x 64 cm. (54 x 72 cm). Lette krakeleringer.
01-08-2024 11:14:48