Christian Hvidt. To skabsmoduler / skraldespandeskjuler (2)

Varenummer: 6472992
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Christian Hvidt. To skabsmoduler / skraldespandeskjuler af massivt tapsamlet mahogni, front med to låger med greb af messing bag hvilke skraldespande, topplader med huller til affaldssortering. Fremstillet hos Søborg Møbler. Nøgler mangler. H. 82 B. 90 D. 47 cm. Fremstår med brugsspor, flere ridser. (2)
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 19:31:00

1953211 08-07-2024 21:07:51 DKK 350