Christian Eckardt. Marinemotiv 'Sundet mellem Helsingør og Helsingborg'

Varenummer: 6436296
Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 6.000

Christian Eckardt (1832-1914). Marinemotiv 'Sundet mellem Helsingør og Helsingborg'. Signeret og dateret 1878. 37x58 cm (48x70 cm)
Auktionen afsluttes:  12-03-2024 19:25:00