Celine. 'Trio' Crossbody Bag/ skuldertaske af sort lammeskind

Varenummer: 6471245

Næste bud: DKK 3.600
Vurdering: DKK 4.600

Celine. 'Trio' Crossbody Bag/ skuldertaske af sort lammeskind udført med justerbar smal skulderrem og gyldent hardware. Tasken er sammensat af tre på hinanden følgende lommer med lynlåslukke. Hver lomme kan knappes på og af efter behov. H. 18 cm. B. 24,5 cm. Datokode: S-CU-4115. Fremstillet oktober 2015. Fremstår med brugsspor, herunder små ridser og enkelt trykmærke på læder.

DKK 3.600
Auktionen afsluttes:  18-07-2024 20:32:00