Carsten Rudolfsen, 'PASTTIME' & 'SAALL', figurkompositioner (cd) (4)

Varenummer: 6425204
Vurdering: DKK 1.000

Carsten Rudolfsen (f. 1957), 'PASTTIME' & 'SAALL' - figurkompositioner, litografier 49 / 160, 49 / 160 & 56 / 160, sign. og dateret Carsten Rudolfsen 04, 23 x 18 cm (45 x 39 cm & 47 x 41 cm). (4)
Auktionen afsluttes:  21-05-2024 10:29:00