Carsten Rúttina Schweitz. 'En Djævel', 1971

Varenummer: 6407905
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000

Sign. på bagsiden samt betitlet. Olie på lærred. 55 x 65 cm.
m3
Auktionen afsluttes:  08-11-2023 18:31:00