Carlo Rosberg. 'Fiskeren fra Posotano'

Varenummer: 6461355
Vurdering: DKK < 1.000

Carlo Rosberg (1902-1994). 'Fiskeren fra Posotano', olie på lærred, sign. og dateret Carlo Rosberg 60, samt sign. og betitlet på bagsiden. 65 x 53 cm (88 x 76 cm).
Auktionen afsluttes:  12-07-2050 13:12:00