Carl Hertz. Gadeparti. 1939

Varenummer: 6472890
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Carl Hertz (1879-?), Gadeparti med hestevogn, olie på lærred, sign. C. Hertz 39. 45 x 57 (57 x 67) cm.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 18:57:00

49347 12-07-2024 17:46:24 DKK 500