Carl Hagen, olie på lærred, Parti fra Gudhjem m/ huse

Varenummer: 6440053
Vurdering: DKK 1.000

Carl Hagen (1868-?). Parti fra Gudhjem m/ huse, olie på lærred, sign. C. Hagen, 48 x 42 cm. (53 x 47 cm.).
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 18:16:53