Carl Bosevang. Snedækket landskab med udsigt mod Kronborg. cd

Varenummer: 6437066
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Carl Bosevang (1885-1970). Snedækket landskab med udsigt mod Kronborg. Olie på lærred. Sign.: 'Bosevang'. 50 x 63 (62 x 76) cm.
Auktionen afsluttes:  20-02-2024 18:35:00

730277 17-02-2024 17:51:43 DKK 350