Canon EOS R body / kamerahus i org. æske + tilbehør

Varenummer: 6429817
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 6.400

Canon EOS R body / camera no 033021000749 m/ 30.3MP full-frame CMOS sensor m.m. i org. æske / Canon startvejledning på dansk samt tilbehør bl.a. Canon lens / objektiv EF 50 mm 1:1.78 II m/ 1 Canon dæksel, Canon EOS R skulderrem, 2 stk. Canon batterier, Canon battery charger LC-E6E, Commlite Auto Focus Adapter til Canon EF-EOS R m/ æske m.m. Minimale / ingen brugsspor - kamerahus mangler lille gummidæksel i bunden. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  20-03-2024 12:35:04

2287109 19-03-2024 16:34:10 DKK 4800