Gå til mobilt website
Log ind
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Dansk
English
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Elektronik
Kameraer, fotoudstyr
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Log ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Canon EOS R body / kamerahus i org. æske + tilbehør
Varenummer
:
6429817
Hammerslagspris
:
4.800
Vurdering
:
6.400
Canon EOS R body / camera no 033021000749 m/ 30.3MP full-frame CMOS sensor m.m. i org. æske / Canon startvejledning på dansk samt tilbehør bl.a. Canon lens / objektiv EF 50 mm 1:1.78 II m/ 1 Canon dæksel, Canon EOS R skulderrem, 2 stk. Canon batterier, Canon battery charger LC-E6E, Commlite Auto Focus Adapter til Canon EF-EOS R m/ æske m.m. Minimale / ingen brugsspor - kamerahus mangler lille gummidæksel i bunden. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten.
20-03-2024 12:35:04
Showroom:
DK, Odense, Rolundvej
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2287109
19-03-2024
16:34:10
4800
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image