C. La Cour: Motiv fra Tromsø Amt - olie på plade

Varenummer: 6473679

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

C. La Cour: Motiv fra Tromsø Amt - olie på plade. Signeret samt beskrevet bagpå. Fremstår med krakeleringer. 67x101 cm (82x115 cm)

DKK 1.500
Auktionen afsluttes:  26-07-2024 18:43:00