C. Birksöe, pseudonym for Frederik Drews el. Viggo Dahl. Stueinteriør

Varenummer: 6436262
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

C. Birksöe, pseudonym for Frederik Drews (1909-1960) el. Viggo Dahl (1901-1979). Stueinteriør. Olie på lærred. Sign.: 'C. Birksö'. 50 x 40 (60 x 50) cm.
Auktionen afsluttes:  13-02-2024 20:06:00

2333424 11-02-2024 12:58:36 DKK 350