Brilliantring af 18 kt guld prydet med brilliantslebet diamanter

Varenummer: 6474342

Næste bud: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.200

Brilliantring af 18 kt guld og hvid guld prydet med brilliantslebet diamanter, på i alt ca. 0,20 ct. Farve: Crystal (J) Klarhed: P1. Stemplet: 750. Ring str. 54. Vægt 2,7 gram. Fremstår med lette brugsspor.

DKK 1.200
Auktionen afsluttes:  27-07-2024 18:20:00