Brillant ring af 14 kt guld 0.01 ct.
Vurdering:
1.500
Brillant ring af 14 kt hvidguld prydet med brillant slebet diamant på 0.01 ct. Farve: Wesselton (G), Klarhed: Stemplet mester samt 585.
Ringstørrelse 49 / 15,5 mm, vægt 3,2 gram.
Fremstår med brugsspor, herunder manglende grab.
06-04-2024 18:20:00