Bose Surround anlæg fra Acoustimass serien

Varenummer: 6473393
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 2.000

Bose. Surround system fra Acoustimass serien med fem sattelithøjttalere, musik center, subwofer og diverse ledninger. Fremstår med alm. brugsspor, nogle ridser og mærker. Auktionshuset.com garanterer ikke for funktionaliteten samt eventuelle fejl og mangler.
Auktionen afsluttes:  12-07-2024 17:59:00

2322125 09-07-2024 20:34:56 DKK 500