Bosch, DeWalt, Hitachi. Diverse elektrisk værktøj

Varenummer: 5151500
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 3.000

Diverse værktøj bestående af:
Bosch Professional boremaskine, model GSB 18 V-LI
Bosch Professional slagskruetrækker, model GDR 18V-LI
Bosch Professional stiksav, model GST 18 V-LI
Bosch Professional slagnøgle, model GDS 18V-LI
Bosch Professional rundsav, GKS 18 V-LI
Bosch Professional boremaskine GSB 18 VE-2-LI
DeWalt skruertrækker, model DCF680
DeWalt sømpistol, model DCN660N
Hitachi polermaskine, model SP 18VA
Desuden medfølger to Bosch L-BOXX opbevaringskasser af plast samt Makita batterioplader, model DC18RC samt batteri BL1830.
Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Mangler kan forekomme, flere maskiner uden batteri. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  15-11-2018 20:15:29