Blyindfattet rude med farvede glasfelter / fugl, 1900-tallet
Vurdering:
1.000
Blyindfattet rude med farvede glasfelter i form af mosaik & med fugl. i ramme af jern m/ enkelte mangler, 20. Årh., H. 62 / 69 cm., B. 48 cm. Fremstår med enkelte knækkede glasfelter.
28-03-2024 19:20:00