Bjørn Nørgaard. 'I de dage Paven kom til Damaskus'.

Varenummer: 6472704
Hammerslagspris: DKK 4.800
Vurdering: DKK 2.000

Bjørn Nørgaard. f. 1947. 'I de dage Paven kom til Damaskus'. mappe med 12 kobbertryk alle nr. 12/25 ( der mangler 2 tryk). alle sign. 64 x 60 cm. Uindrammet. cd
Proveniens: Danske Bank / Danica Pension
Auktionen afsluttes:  13-07-2024 14:42:32