Bjarne Nordmark Henriksen. Armlænke af 14 kt. guld - 23 cm.

Varenummer: 6409799

Bjarne Nordmark Henriksen. Armlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "BNH 585". L. 23 cm. Ø. ca. 6 mm. Vægt: ca. 39,3 gr. Fremstår med lettere brugsspor (nyligt poleret hos guldsmed).

Køb nu pris
DKK 15.700