Bismarck halskæde udført i 8 guld.

Varenummer: 6474275
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 2.200

Bismarck halskæde udført i 8 guld. Monteret med indstikslås med sikkerhedskroge i begge sider. Stemplet: SAV SAV. Længde: 44 cm. Vægt: ca. 14,5 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.
Auktionen afsluttes:  11-07-2024 19:40:00

172292 11-07-2024 19:31:37 DKK 1700