Bismarck halskæde udført i 8 guld.

Varenummer: 6474267

Næste bud: DKK 2.200
Vurdering: DKK 2.800

Bismarck halskæde udført i 8 guld. Monteret med indstikslås med sikkerhedskroge i begge sider. Stemplet: SVG SVG. Længde: 46 cm. Vægt: ca. 17,9 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.

DKK 2.200
Auktionen afsluttes:  25-07-2024 19:47:00